Doprava a platby

INFOLINKA +420 737 790 837
MenuMenu

Doprava a platby

Poštovné v rámci ČR:
 • Česká pošta: 49 Kč - platba kartou nebo převodem
 • Česká pošta: 99 Kč - na dobírku
 • PPL: 99 Kč - platba kartou, převodem nebo na dobírku
 • zdarma při objednávce nad 1000,-Kč

Poštovné na Slovensko:
 • 2,00€ (platba předem), 12,00€ (dobírkou)

Způsoby doručení:
 • Českou poštou (Balík do ruky)
 • přepravní společností PPL
 • osobní vyzvednutí na provozovně Foltýnova 1, Brno

Způsoby úhrady:
 • hotově (pouze při osobním vyzvednutí)
 • dobírkou
 • bankovním převodem (č.ú. 303002505/5500)
 • platební kartou

Přepravní a platební podmínky - platí pro doručení v rámci ČR

 

4.1.       Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

- v hotovosti v provozovně prodávajícího na adrese: Dan Šimorda  Foltýnova 1, 63500  Brno;

- v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce;

- bezhotovostně, převodem na účet prodávajícího č. 303002505/5500, vedený u společnosti Raiffeisenbank a.s. (dále jen „účet prodávajícího");

- bezhotovostně, převodem na účet prostřednictvím platebního systému GoPay GoPay;

- bezhotovostně, platební kartou prostřednictvím platebního systému GoPay GoPay;

4.2.       Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.

- Osobní převzetí v provozovně prodávajícího - nejsou účtovány žádné další náklady spojené s balením a dodáním zboží

- Česká pošta - platba dobírkou -  zboží je zasíláno na dobírku prostřednictvím České pošty - kupní cenu uhradíte při převzetí zásilky, předávající osobě. Cena objednaného zboží se navyšuje o poštovné ve výši 99,- Kč u objednávky, která nepřesáhne částku 1.000,- Kč s DPH. U objednávky převyšující částku 1.000,- Kč s DPH se poštovné neúčtuje.

- Přepravní společnost PPL - platba dobírkou - zboží zasíláno na dobírku prostřednictvím zásilkové služby PPL  - kupní cenu uhradíte při převzetí zásilky, předávající osobě. Cena objednaného zboží se navyšuje o dopravné ve výši 99,- Kč u objednávky, která nepřesáhne částku 1.000,- Kč s DPH. U objednávky převyšující částku 1.000,- Kč s DPH se dopravné neúčtuje. V případě doručování na dobírku zásilkovou službou PPL je možné dobírkovou částku uhradit prostřednictvím platební karty, přímo předávající osobě.

- Česká pošta - platba převodem nebo systémem GoPay - kupní cenu lze uhradit předem převodem, prostřednictví platebních nástrojů, nabízených systémem GoPay ( platební karta, platba převodem prostřednictvím internetového bankovnictví, standardním převodem z účtu), více informací naleznete v sekci "Info - GoPay".

Zboží je po připsání částky na účet prodávajícího nebo po obdržení potvrzení systémem GoPay o provedené úhradě, zasíláno prostřednictvím České pošty. Cena objednaného zboží se navyšuje o poštovné ve výši 49,- Kč u objednávky, která nepřesáhne částku 1.000,- Kč s DPH. U objednávky převyšující částku 1.000,- Kč s DPH se poštovné neúčtuje.

- Přepravní společnost PPL - platba převodem nebo systémem GoPay - kupní cenu lze uhradit předem převodem, prostřednictví platebních nástrojů, nabízených systémem GoPay ( platební karta, platba převodem prostřednictvím internetového bankovnictví, standardním převodem z účtu), více informací naleznete v sekci "Info - GoPay".

Zboží je po připsání částky na účet prodávajícího nebo po obdržení potvrzení systémem GoPay o provedené úhradě, zasíláno prostřednictvím zásilkové služby PPL a Cena objednaného zboží se navyšuje o dopravné ve výši 99,- Kč u objednávky, která nepřesáhne částku 1.000,- Kč s DPH. U objednávky převyšující částku 1.000,- Kč s DPH se dopravné neúčtuje.

4.3.       V případě platby v hotovosti či v případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná nejpozději do 14 dnů od uzavření kupní smlouvy.

4.4.       V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby (jako variabilní symbol uvede kupující číslo jím uskutečněné objednávky, pokud se prodávající a kupující nedohodnou jinak . V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.

4.5.       Prodávající je oprávněn, zejména v případě, že ze strany kupujícího nedojde k dodatečnému potvrzení objednávky (čl. 3.5), požadovat uhrazení celé kupní ceny ještě před odesláním zboží kupujícímu.

4.6.       Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

4.7.       Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad - fakturu. Prodávající je plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad - fakturu vystaví prodávající kupujícímu v den vyskladnění zboží a nebo v případě bezhotovostní platby převodem či platební kartou, po uhrazení ceny zboží a zašle jej spolu s vyskladněným zbožím. V případě ztráty nebo zcizení daňového dokladu - faktury, může kupující požádat prodávajícího o vystavení opisu, který bude kupujícímu zaslán v elektronické podobě na e-mail kupujícího.

 

Doprava na Slovensko

1. Úhrada předem na účet u slovenské Tatra Banky 2915991710 / 1100, (IBAN: SK7011000000002915991710, SWIFT: TATRSKBX) + zaslání Slovenskou poštou - poštovné 2,-EUR (1,60 EUR + DPH 0,40 EUR)

 

2. Dobírkou - Česká pošta - poštovné 12,-EUR (10,-EUR + DPH 2,-EUR)

 

 

Vyberte si řasy
Vyberte si řasy

Dan Šimorda

FOLTÝNOVA 1
635 00 BRNO

TEL.: +420 737 790 837

EMAIL: info@ardell.cz 

 


Zobrazit klasicky
Zobrazit mobilní verzi